Üretimde Bir Gün
ÜRETİMDE BİR GÜN
Gerekli denetimlerden geçerek ambalajlanan ürünlerimiz tüketicilerimize ulaşmaya hazırdır. Türkiye çapında 19 bölge müdürlüğümüz ve 70’e yakın bayimizle yaygın dağıtım yapılır. Tüm sevkiyatı frigrofik araçlarımız içinde, ajan termometrelerle kontrol altında soğuk zincir kırılmadan, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yaygın dağıtım ağımız üzerinden ülke çapındaki satış noktalarımıza yaparız.

Sevkiyat için araçlarımıza yükleme yapılmadan önce yetkili personelimiz araçlarımızda herhangi bir sorun olmadığından, soğutma sistemlerinin doğru şekilde çalıştığından ve gerekli sterilizasyon işlemlerinin yapıldığından emin olurlar.

Pek çok perakende ürün, fabrikadan satış noktalarına genellikle bir gün sonra ulaşır. Bu durum piliç eti ürünleri için geçerli değildir. Ürünün tazeliği ve güvenliği çok önemli olduğu için piliç eti ürünlerinin satış noktalarına sevkiyatı, fabrikadan çıktığı gün gerçekleşir.

Perakende noktalarındaki ambalajlı ürünlerimizi gönül rahatlığıyla alabilirisiniz. Satın aldığınız ürünün içinde bulunduğu soğutucu dolabın ısısını kontrol eder ve 4 derecenin üzerinde olmadığını görürseniz satış noktasındaki soğuk zincirin de kırılmadığından emin olmuş olursunuz.

Ürünleri satın alırken son tüketim tarihine dikkat ediniz. Ayrıca satın aldıktan sonra hemen sonra pişirmeyecekseniz, belirlenen raf ömrünü dikkate alarak tüketiniz. Ürünlerimizin raf ömrü buzdolabında 0 ile +4 derece arasında bütün ve parça piliçlerimiz için 9 gün, ileri işlenmiş ürünlerimiz için 28 gündür.